Literatura w formie zdrapki

Jeżeli chcielibyście opublikować swoje utwory w niecodziennej formie, to pojawiła się wyjątkowa okazja. Jeszcze tylko do 25 listopada można nadsyłać swoje utwory do 33 numeru wrocławskiego Magazynu Materiałów literackich „Cegła”,  znanego z tego, że każdy jego numer przybiera inną zaskakującą postać.  

Jak napisali w ogłoszeniu redaktorzy magazynu: mile będą widziane wiersze i bardzo krótkie prozy charakteryzujące się „dużym poziomem zaskoczenia”.

Magazyn „Cegła” znany jest z tego, że każdy numer ukazuje się w niekonwencjonalnej formie. Poszczególne numery pisma przybierały już postać min. paszportów, teksturowych podkładek pod piwo, plakatów, serii zakładek do książek, notesu na zakupy. Najnowszy 33 numer magazynu ukaże się w formie zestawu zdrapek na niewielkich kartonikach, a teksty będą odsłaniane poprzez zdrapanie warstwy ochronnej.

Długość nadesłanych tekstów nie może przekraczać 20 wersów. Jeden autor może zaproponować maksymalnie 3 teksty. Redaktorzy magazynu preferują pliki tekstowe. Można je nadsyłać na adresredakcja@magazyn-cegla.net. W tytule maila należy wpisać „Cegła 33 propozycja”. Do zgłoszenia należy dołączyć oświadczenie o następującej treści:

ZGADZAM SIĘ NA BEZPŁATNĄ PUBLIKACJE TEKSTÓW W 33 NR MAGAZYNU CEGŁA

Szczegóły na stronie:magazyn-cegla.net